Rezervasyon İptal Şartları

Rezervasyon İptal Şartları

Rezervasyon İptal ve İade Koşulları

Villa/Apart/Daire için ön ödeme(Kaparo) yapıldıktan sonra villa/apart/daire müşteri için rezerve edilmiş olur. 

Müşteri, rezervasyonu başlamadan rezervasyonunu iptal etme hakkına sahiptir. Bu iptal durumunu VİLLA EVİ'ne yazılı olarak bildirmek zorunludur aksi taktirde kabul edilmez.

İptal durumları için belli koşullar söz konusudur bu koşullar aşağıda belirtilecek olup verilecek olan hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden yüzdeleri yer alacaktır. İptal koşulları;

 

Müşteri kiralama bedelinin ön ödemesini yatırmış ise;

  1. Villayı/Apartı/Daireyi kiralamak için gönderilen kaparonun iadesi mümkün değildir.
  2. Rezervasyonun başlamasına 29 ile 23 gün arası günler kala müşteri toplam seyahat bedelinin %50’sini
  3. Rezervasyonun başlamasına 22 ile 16 gün arasında olur ise müşteri seyahat bedelinin %75’ini
  4. Rezervasyonun başlamasına 15 gün kala ile rezervasyonun başlangıç günü içerisinde olur ise müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek mecburiyetindedir.

Müşteri kiralama bedelinin tamamını yatırmış ise;

Müşteri eğer kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedelinin tamamını Villa Evi’ne yaptığı durumlarda; ön ödeme(kaparo) yanmış olacaktır. 

Rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinizden 29 ile 23 günler arasında olur ise toplam seyahat bedelinin %50’si yanar. Rezervasyon başlangıcının 22 ile 16 günler arasında olur ise toplam ücretin %75’i yanar. Rezervasyon iptali aparta/villaya/daireye giriş tarihinizden 15 günden az kalmış ise müşterinin ödemiş olduğu toplam ücret müşteriye geri iade edilmesi söz konusu değildir.

Kredi kartı ile yapılmış olan ödemeler iade işlemleri sırasında çıkacak olan masraflar Villa Evi'ne ait değildir. Bu masraflar müşteriye iade edilecek olan tutardan kesilir.

 

Rezervasyonun Villa Evi tarafından iptali

Tatil evlerinin bulunduğu yörelerde veya evlerin kendisinde (evin tesisat donanımındaki halledilmesi mümkün olmayan problemler, bölgede yaşanan ve günlerce kesintisiz süren su veya elektrik kesintileri, deprem vb. felaketler) gibi ön görülemeyen durumlarda Villa Evi rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirin isteğine ve mağduriyetine bağlı olarak Villa Evi kiralanan Villa/Apart/Daire ayarında alternatif evler sunmaya çalışır. Misafir, alternatif Villa/Apart/Dairelerden birini seçebileceği gibi isterse rezervasyonu tamamen iptal ederek problemin başladığı günden sonraki kalan ödemenin iadesini talep edebilir. Müşteri, geri kalan ödemeyi zamanında yapmadığı durumlarda Villa Evi rezervasyonu iptal etme ve müşterinin daha önce ödemiş olduğu ücreti geri iade etmeme aynı zamanda bu Villa/Apart/Daireyi başkasına kiralayabilir hakkını verir. Rezervasyon iptalleri yazılı olarak yapılır aksi bir durumda iptallerin geçerliliği yoktur. Rezervasyon iptali yazılı olarak Villa Evi’nin eline ulaştığı tarihten sonra geçerli olur

WhatsApp Destek!Whatsapp
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz